Лед Високи Беј становање

Лед Високи Беј становање

短描述:

Производни процес: од алуминијума ливеног Материјали: А360 легуре алуминијума или третман АДЦ12 Површина: сачмарењем, или пластифициран Употреба: за ЛЕД осветљење хлађење


 • Цена ФОБ: САД $ 0.5 - 9,999 / Комад
 • Мин.ордер Количина: 100 Пиеце / Пиецес
 • Набавка Способност: 10000 Комад / комада месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови плаћања: Л / Ц, Д / А, Д / П, Т / Т
 • 机器规格

  描述

  机器视频

  Производни процес: алуминијумски ливеног

  Материјали: А360 легуре алуминијума или АДЦ12

  Површинска обрада: Пескарење или повдер цоатед

  Употреба: за ЛЕД осветљење хлађење

 • 上一个产品:
 • 下一个产品:
 • 相关产品

  WhatsApp Online Chat !