Алуминијум ЛЕД расвета становање

Алуминијум ЛЕД расвета становање

短描述:

Производни процес: 800-1600Т високог притиска умре-ливење машина, ЦНЦ машинска обрада после Материјал: А380 или АДЦ12 легура алуминијума површине: прахом, или мокри слика Употреба: Високо залив или низак од ЛЕД светло за хлађење, апликација за складиште, дистрибуција продавница, спортски стадион, итд


 • Цена ФОБ: САД $ 0.5 - 9,999 / Комад
 • Мин.ордер Количина: 100 Пиеце / Пиецес
 • Набавка Способност: 10000 Комад / комада месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови плаћања: Л / Ц, Д / А, Д / П, Т / Т
 • 机器规格

  描述

  机器视频

  Производни процес:800-1600Т високог притиска умре-ливење машина, ЦНЦ обрада после

  Материјал: А380 или АДЦ12 легуре алуминијума

  Површинска обрада: пластификација или влажна паинтинг

  Употреба: Високо залив или низак од ЛЕД светло за хлађење, апликације за магацин, дистрибуције продавница, спортски стадион, итд

 • 上一个产品:
 • 下一个产品:
 • 相关产品

  WhatsApp Online Chat !