• banner1
 • banner2-1
 • banner3

kush jemi

NINGBO INNOVAW MEKANIKE CO., LTD është një prodhues i hedh dhe pjesë machined e cila është përdorur gjerësisht për Automotive, Mjekësore, earthmover, naftës, energjisë elektrike dhe të ndriçimit Industrisë. Përkushtimin në biznes afatgjatë me klientët e huaj nga Amerika e Veriut dhe Evropa perëndimore, ne jemi pikërisht e dimë se çfarë është kërkesa e klientit, kur ata ofrojnë vizatimet dhe specifikimet materiale. Dhe inxhinieri ynë mund të sugjerojnë procesi më i mirë dhe teknologji për të bërë komponent apo ndonjë dizajn të ndryshuar nëse është e nevojshme. Shumica e produkteve tona eksportohen në Kanada, SHBA, dhe Evropë Perëndimore Gjermania, Franca, Italia, Norvegjia, Finlanda, Zvicra, etj dhe të fitojë reputacion të mirë në mes të konsumatorëve tanë.

Mëso më shumë

pse na zgjodhet ne

 • cilësi

  cilësi

  NINGBO INNOVAW vdesin hedh është lider në botë në saktësi hedh vdesin e zinkut, aluminit dhe lidhjeve magnez. Shiko raste studimore nga industri të ndryshme me ide për përmirësimin e komponentit përmes hedhjes vdesin.
 • certifikatë

  certifikatë

  ne jemi TS16949 dhe ISO14001 certifikuar.
 • prodhues

  prodhues

  prodhues professinal i përpunim mekanik hedh vdesin, presion të lartë vdesin hedh, alumini gravitetit hedh, presionit të ulët hedh vdesin, saktësi machining CNC gati 20 vjet.

Produkte Featured

të parë të gjitha produktet

Rasti ynë