LED Висока Bay домување

LED Висока Bay домување

短描述:

Процесот на производство: алуминиум Леене Материјали: A360 алуминиумски легури или третман ADC12 Површина: шут детонација или прав обложен Употреба: за LED осветлување за ладење


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • 机器规格

  描述

  机器视频

  Процесот на производство: алуминиум Леене

  Материјали: A360 алуминиумски легури или ADC12

  Површинска обработка: удар детонација, или прав обложен

  Употреба: за LED осветлување за ладење

 • 上一个产品:
 • 下一个产品:
 • 相关产品

  WhatsApp Online Chat !