имајќи домување

имајќи домување

短描述:

Процесот на производство: гравитацијата кастинг, T6 материјал термичка обработка: A356 легура на алуминиум Површинска обработка: шут детонација, ЦПУ машинска обработка, прав обложен Употреба: Се користи за кревање врата


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • 机器规格

  描述

  机器视频

  Процесот на производство:гравитацијата кастинг, T6 термичка обработка

  Материјал: A356 алуминиумски легури

  Површинска обработка: шут детонација, ЦПУ машинска обработка, прав обложен

  Употреба: Се користи за кревање врата

 • 上一个产品:
 • 下一个产品:
 • 相关产品

  WhatsApp Online Chat !