Алуминиум Куќиште на хидраулика 5

Алуминиум Куќиште на хидраулика 5

短描述:

Процесот на производство: висок притисок Леене материјал: 380 третман од легура на алуминиум Површинска обработка: песок разрушен, машински или прав обложен по употреба: висок притисок хидраулични домување вентил


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • 机器规格

  描述

  机器视频

  Процесот на производство:висок притисок Леене

  Материјал: 380 алуминиумски легури

  Површинска обработка: песок разрушен, машински или прав обложен по

  Употреба:  висок притисок домување хидраулични вентил

 • 上一个产品:
 • 下一个产品:
 • 相关产品

  WhatsApp Online Chat !