Алуминиум стол нога

Алуминиум стол нога

短描述:

Процесот на производство: алуминиум Леене, Леене машина 500T-1600T Материјал: A413 (ZL102) од легура на алуминиум Површинска обработка: песок разрушен или боени Употреба: за луксузни мебел на високо ниво


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • 机器规格

  描述

  机器视频

  Процесот на производство:алуминиум Леене, Леене машина 500T-1600T

  Материјал: A413 (ZL102) легура на алуминиум

  Површинска обработка: песок разрушен или боени

  Употреба: за луксузни мебел на високо ниво

 • 上一个产品:
 • 下一个产品:
 • 相关产品

  WhatsApp Online Chat !