• banner1
 • banner2-1
 • banner3

кои сме ние

Ningbo INNOVAW МЕХАНИЧКИ CO., LTD е професионална производител на кастинг и машински дел, кој е широко се користи за автомобилската индустрија, медицина, earthmover, нафта, електрична енергија и осветлување индустрија. Посвети на долгорочни бизнис со странски клиенти од Северна Америка и Западна Европа, ние сме точно знаат што е барање на клиентите, кога тие ги обезбедуваат цртежи и спецификации материјал. И нашите инженерски може да укажуваат на најдобрите процес и технологија да се направи на компонентата или било кој дизајн менување ако е потребно. Поголемиот дел од нашите производи се извезуваат во Канада, САД и Западна Европа Германија, Франција, Италија, Норвешка, Финска, Швајцарија, итн и да победи добар углед кај нашите клиенти.

Научи повеќе

Зошто да не одберете нас

 • Квалитет

  Квалитет

  Ningbo INNOVAW Леене е светски лидер во прецизноста Леене цинк, алуминиум и магнезиум легури. Види студии на случај од различни индустрии со идеи за подобрување компонента преку Леене.
 • Сертификат

  Сертификат

  ние сме TS16949 и ISO14001 уверение.
 • Производител

  Производител

  professinal производителот на умре обработка кастинг, Леене висок притисок, алуминиум гравитацијата кастинг, Леене низок притисок, прецизност ЦПУ обработка речиси 20 години.

Избрана Производи

Преглед на сите производи

нашиот случај